Szukaj na tym blogu

piątek, 19 czerwca 2015

Koniec

Szanowni Czytelnicy,

przepraszam, że dopiero teraz publikuję pożegnanie i wyjaśnienie, które powinno się ukazać kilka miesięcy temu. Jedynym, choć niewystarczającym, usprawiedliwieniem jest brak czasu na zebranie myśli i poskładanie kilku zdań z sensem, które jakoś by zamknęły okres wzmożonej działalności bloga Zielone Puszczykowo.

Działalność bloga została zawieszona z prozaicznych powodów. W pewnym momencie jego formuła się wyczerpała i trzeba było poszukać nowych narzędzi. Po zeszłorocznych wyborach samorządowych część współpracowników trafiła do Rady Miasta, część (w tym autor tego tekstu) podjęła decyzję o wycofaniu się z działalności społecznej, a część postanowiła stworzyć nowe formy komunikacji z mieszkańcami. Blog Zielone Puszczykowo odegrał pewną rolę w ożywieniu aktywności społecznej puszczykowian i można z czystym sumieniem dać mu odpocząć.

Brak odpowiedniego pożegnania z czytelnikami ma i ten skutek, że nadal otrzymuję ciekawe informacje o wydarzeniach, inicjatywach i pomysłach. Przepraszam, że nie zostaną one opublikowane, ale naprawdę obecnie nie mam czasu na redakcję nowych artykułów. Zachęcam zarówno czytelników jak i osoby zainteresowane publikacją informacji, apeli i ogłoszeń do skorzystania z nowych serwisów, które powstały w ostatnich miesiącach:

Autorom tych przedsięwzięć życzę powodzenia i wytrwałości. Mam nadzieję, że dzięki ich zaangażowaniu Puszczykowo będzie coraz piękniejszym miastem.

Dziękuję wszystkim współpracownikom, czytelnikom i krytykom za kilkuletnią ciekawą i pouczającą przygodę blogerską.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz