Szukaj na tym blogu

piątek, 13 września 2013

Rada Miasta i Komisja Rozwoju niebawem!

W najbliższym tygodniu odbędą się jedno posiedzenie Komisji oraz sesja Rady Miasta. Dla tych, co lubią wiedzieć, co się dzieje, podajemy szczegóły.

W poniedziałek, 16 września o godz. 17.00, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Miasta, na którym radni:
 • zaopiniują projekt uchwał dotyczący uchwalenia Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu AQUANET SA na lata 2014-2018 
 • wyrażą opinię w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w Puszczykowie w rejonie ulic: Marii Konopnickiej, gen. Józefa Bema i Narcyzowej.
Natomiast, we wtorek, 17 września 2013 r. o godz. 17.00, odbędzie się 35. Sesja Rady Miasta Puszczykowa. W porządku obrad:
 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad i rozpatrzenie ewentualnych wniosków o jego zmianę.
 3. Przyjęcie protokołu nr 34/13/VI z 30 lipca 2013 r.
 4. Wolne głosy.
 5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: nadania nazwy ulicy w Puszczykowie (druk nr 239).
 6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: nieuwzględnienia wezwania do usunięcia naruszenia prawa (druk nr 244).
 7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: określenia stawek podatku od nieruchomości i zwolnień w tym podatku (druk nr 242).
 8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie: zmiany uchwały budżetowej Miasta Puszczykowa na rok 2013 Nr 192/12/VI z dnia 18 grudnia 2012 r. (druk nr 243).
 9. Sprawozdanie Burmistrza z bieżącej działalności.
 10. Informacje Przewodniczącego Rady Miasta.
 11. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
 12. Wolne głosy.
 13. Zamknięcie sesji.
Oba posiedzenia odbędą się w sali sesyjnej budynku B Urzędu Miejskiego, ul. Podleśna 4.

1 komentarz:

 1. co tym radnym tak się nagle zrobiło spieszno do opracowywania planów zagospodarowania przestrzennego w Puszczykowie. Trzeba koniecznie przyjść na Komisję Budżetu i Rozwoju Miasta i posłuchać jakiemuż to znowu inwestorowi chcą tym razem zrobić dobrze. Miejmy nadzieje, że radni wezmą pod uwagę wytyczne zaproponowane przez mieszkańców, o których pisaliście Państwo jakiś czas temu.

  OdpowiedzUsuń