Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 22 września 2014

Jak przebiegało spotkanie w sprawie hali widowiskowej?

Niedawno opublikowaliśmy artykuł Bogny Urbaniak-Wichniewicz zawierający relację ze wspólnego posiedzenia komisji Rady Miasta w sprawie budowy hali widowiskowo-sporotwej. W piątek otrzymaliśmy z Urzędu Miasta sprostowanie podpisane przez burmistrza Andrzeja Balcerka, w którym wypunktowuje nieścisłości, jakie jego zdaniem wkradły się do artykułu.

Publikujemy pełną wersją sprostowania burmistrza pod tym linkiem.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z nagraniem posiedzenia Komisji Rady Miasta z dnia 2 września 2014 roku.

Nie komentujemy uwag Pana Burmistrza, poprosiliśmy bowiem autorkę artykułu o ustosunkowanie się do sprostowania. Jej odpowiedź ukaże się w najbliższym czasie. Musimy się odnieść do pkt. 6 jego sprostowania, w którym odnosi się do publikowania materiałów wyborczych na blogu. Otóż, informujemy, że materiał nie był publikacją Komitetu Wyborczego, a informacja o tym, że autorka kandyduje w wyborach na radną pojawiła się tylko w notce o autorce. Gdybyśmy tej informacji nie podali, to ktoś mógłby mieć do nas pretensje, że publikujemy artykuł osoby, która związana jest z opozycyjnym wobec Burmistrza Komitetem Wyborczym, a my ten fakt zatajamy.

Jednocześnie informujemy, że blog Zielone Puszczykowo nie pobiera żadnych opłat za publikacje i nie publikuje reklam. Nie jest to przedsięwzięcie komercyjne i nigdy nie będzie. Jedynym celem bloga jest informowanie o ważnych sprawach miasta i prezentowaniu pomysłów na jego rozwój.

2 komentarze:

 1. Gdzie można znaleźć wizualizacje projektów hali widowiskowej?
  Czy projekt taki istnieje, czy to dopiero koncepcja?
  Na stronie miasta nie mogę znaleźć jakiegokolwiek artykułu na ten temat, prosze o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 2. Projekty można zobaczyć na stronie miasta: http://puszczykowo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3638:koncepcja-budowy-hali-widowiskowo-sportowej&catid=1:aktualnoci&Itemid=249

  To chyba bardzo wstępna koncepcja. Biorąc pod uwagę, że koszt budowy ma wynieść ok. 10 mln zł, a budżet całoroczny Puszczykowa nie przekracza 30 mln, to raczej księżycowy pomysł.

  OdpowiedzUsuń