Szukaj na tym blogu

sobota, 26 stycznia 2013

Lodowisko w Puszczykowie

W tym roku zima jest wyjątkowo łaskawa dla miłośników sportów zimowych. Na wysokości zadania stanęli także pracownicy Centrum Animacji Sportu oraz puszczykowscy strażacy z OSP, dzięki czemu możemy korzystać z lodowiska. Zapraszamy.

Podobnie jak w minionym roku na terenie Centrum Animacji Sportu przy ul. Kościelnej uruchomiono odkrytą ślizgawkę. Lodowa tafla pokryła boisko do koszykówki. W budynku CAS w godzinach 9.00-18.00 działa wypożyczalnia łyżew i kasków. Na miejscu za niewielką opłatą (8 zł) można również naostrzyć łyżwy. Wypożyczenie łyżew kosztuje 5 złotych, a kasku 2 zł. Należy mieć jednak przy sobie jakiś dowód tożsamości ze zdjęciem, w innym przypadku wypożyczenie możliwe jest to po uiszczeniu kaucji.

3 komentarze:

 1. Wylanie wody dla biednych a narty i snow bord dla bogatych. w zeszłym roku o ile pamiętam wydano 15 000 zł dotacji na narty dla tych których którzy sami powinni takim balangom sponsorować. Dyrektor puszczykowskiego liceum Krzysztof Deptuła swego czasu organizował zimowiska w Zakopanem i były to imprezy na każdą kieszeń. Nie robił przy tym medialnego publik relation, czy jak się tam nazywa ta magia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie tylko narty i snowboard, będzie jeszcze windsurfing dla elity w sezonie letnim.
  Tłusta kadencja dla zaprzyjaźnionej od wielu lat grupy majętnych sportowców z Puszczykowa. Za dwa lata nasze podatki wspomogą strażaków - remiza, może działka w nowej, atrakcyjniejszej lokalizacji itp

  OdpowiedzUsuń
 3. 15tyś, dotacji w porównaniu z dotacją w wysokości 1 500 000 zł, dla kogoś kto wybudował budynek na ryneczku im. Rumcajsa, z którym to budynkiem nie wiedział co zrobić, nie mógł budowy wykończyć, ani w okresie kiedy ceny nieruchomości lecą w dół sprzedać, to mały pikuś (sorry: Pan Pikuś). To się nazywa oszczędne miasto.

  OdpowiedzUsuń