Szukaj na tym blogu

niedziela, 6 października 2013

Inauguracja Akademii Seniora

Już jutro, 7 października, o godzinie 18.00 odbędzie się uroczysta inauguracja kolejnego sezonu działalności Akademii Seniora.

Podczas spotkania będzie można obejrzeć występ uczestników projektu "Kultura słowa - warsztaty teatralne", zapoznać się z kursami przygotowanymi na najbliższy rok i zapisać się na wybrane zajęcia. Organizatorzy przygotowali także poczęstunek dla uczestników.

Zachęcamy wszystkich puszczykowskich seniorów do skorzystania z tej ciekawej i inspirującej formy spędzania czasu. Jeśli ktoś dotychczas stronił od tego typu zajęć, niech zapyta uczestników zeszłorocznych kursów o ich wrażenia. Zapewniamy, że nie będzie się długo zastanawiać, czy warto przyjść jutro na Inaugurację.

1 komentarz:

  1. Inauguracja AS była super! Gratulacja dla organizatorów - pracowników BM CAK, przede wszystkim p. Beaty Witczak za urozmaicone pomysły imprez - zawsze coś nowego. Pełna sala świadczy o dużym zainteresowaniu mieszkańców - seniorów ale także młodszych mieszkańców Puszczykowa, którzy byli. Prezentacja utworów poetyckich przez seniorów i młodzież (to był projekt 60+) była bardzo oryginalna: był to wynik warsztatów pn. "Kultura słowa" - jak miło było usłyszeć ze sceny poprawny język polski! Niespodzianką był występ byłej burmistrz p. Małgorzaty Ornoch-Tabędzkiej, która jako jedyna mówiła z pamięci fragment Pana Tadeusza "Koncert Jankiela". Kto nie był niech żałuje!

    OdpowiedzUsuń