Szukaj na tym blogu

czwartek, 26 czerwca 2014

Już w sobotę Dzień (Dni) Puszczykowa

Informowaliśmy już o programie głównej imprezy tegorocznych Dni Puszczykowa, która odbędzie się na terenie Centrum Animacji Sportu już w najbliższą sobotę. Przedstawiliśmy też zespoły dziecięce, które wystąpią w ramach projektu Brave Kids 2014. Cały czas napływają jednak informacje o kolejnych ciekawych imprezach, które odbędą się 28 czerwca w naszym mieście. Oto krótki przegląd propozycji:
  • Gra miejska: ulicami Naszego miasta zorganizowana przez Ośrodek ZHP Puszczykowo, do której będzie mógł się zapisać każdy chętny w godzinach od 9.00 do 10.00 na puszczykowskim rynku.

  • Sportowe Dni Puszczykowa to cykl wydarzeń sportowych, w których zmagają się puszczykowianie już od początku czerwca.
  • Prezentacje organizacji pozarządowych w tym Stowarzyszenia Przyjaciół Puszczykowa, które obchodzi w tym roku swoje 15-lecie, będą towarzyszyć sobotniej imprezie głównej. 
  • O godzinie 12.00 będzie można zagrać w gry planszowe podobnie jak podczas niedawnych Mistrzostw Puszczykowa. 
  • Centrum EkoInfo zaprasza dzieci do udziału w mini grze miejskiej - zapisać będzie się można w każdym momencie w trakcie imprezy; dla najszybszych przewidziane zostały nagrody. Będziemy również zapraszać do następnej edycji (pierwsza odbyła się na Majówce u Leśnych Przyjaciół) gry dla przedszkolaków oraz pierwszej edycji dla starszych dzieci.
  • Centrum EkoInfo wraz z Maciejem Krzyżańskim w trakcie imprezy będzie zapraszać mieszkańców na kolejne Spacery po Letnisku Puszczykowo, z których pierwszy odbędzie się już 5 lipca. Szczegóły u Anny Polaszczyk z Centrum (namiot Urzędu) lub u pana Macieja.
  • Program artystyczny wygląda natomiast tak:

Jeśli informacja o jakiejś imprezie nie dotarła do nas, prosimy dopisać zaproszenie w komentarzach lub przesłać na adres zielone.puszczykowo@gmail.com

1 komentarz:

  1. Tak niewielu robi tak wiele - dziękuję Przyjaciołom Puszczykowatych. Oby wszystkie miasta miały takie stowarzyszenia.

    OdpowiedzUsuń