Szukaj na tym blogu

wtorek, 3 czerwca 2014

Zapraszamy na Piknik Olimpijski


Klub Olimpijczyka im. M. Łbika w Puszczykowie zaprasza do wzięcia udziału w 15. Pikniku Olimpijskim w Warszawie, w którym udział weźmie wiele sław polskiego sportu.

Dla wszystkich chętnych organizowany jest wyjazd z Puszczykowa. Wygodny 53-osobowy autokar zabierze chętnych sprzed Zespołu Szkół przy ul. Kasprowicza. Zbiórka 7 czerwca o godzinie 4.30. Po drodze zabrani zostaną ewentualni uczestnicy z Poznania, planowane są także postoje w restauracji Mc Donald's. Plan pobytu w Warszawie jest wypełniony atrakcjami. Uczestnicy zwiedzą m.in. piękną Starówkę i wezmą udział w pikniku z udziałem największych sław polskiego sportu. Piknik potrwa od godziny 11 do 18, a jego szczegółowy program publikujemy poniżej. Koszt wyjazdu to tylko 60 zł od osoby, zapisy przyjmowane są do najbliższego piątku pod numerem telefonu: 607 444 995.

Przy okazji zapraszamy do czynnego uczestnictwa we wszystkich inicjatywach puszczykowskiego Klubu Olimpijczyka - w planach jest m.in. wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro w 2016 r

PROGRAM 15. PIKNIKU OLIMPIJSKIEGO

Sobota, 7 czerwca 2014 roku - tę datę powinni zapamiętać wszyscy miłośnicy dobrej zabawy oraz sportowych gier i konkursów z polskimi medalistami olimpijskimi w rolach głównych.

Tego dnia odbędzie się 15. już Piknik Olimpijski organizowany przez Polski Komitet Olimpijski przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Urzędem Dzielnicy Żoliborz.

Podobnie jak w ostatnich latach, spotykamy się wokół Centrum Olimpijskiego PKOl im. Jana Pawła II oraz na terenie Parku Kępa Potocka w godzinach 12:00-18:30. Gwarantujemy znakomitą zabawę, niespotykaną nigdzie indziej ilość gwiazd polskiego sportu, świetną atmosferę oraz mnogość dyscyplin, dzięki czemu każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.15. edycja tej największej, otwartej dla wszystkich imprezy o charakterze rekreacyjno-sportowym w Polsce, odbędzie się krótko przed rozpoczęciem II Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w chińskim Nankinie (16-28.08.2014). Na terenie Pikniku planujemy zorganizowanie specjalnej strefy "Nankin 2014" promującej sport młodzieżowy, w której odbywać się będą konkursy, gry i turnieje. Przedstawimy młodych polskich sportowców, którzy dopiero zaczynają swoją karierę na olimpijskich arenach. Strefę "Nankin 2014" dopełni bogaty w atrakcje i warsztaty program edukacyjny przygotowany przez Fundację Centrum Edukacji Olimpijskiej, opracowany wg wskazań i zaleceń MKOl, oparty na olimpijskich wzorcach i ideałach Pierre'a de Coubertin.

Nasza impreza, cyklicznie organizowana już od 16 lat (nie odbyła się tylko raz w 2004 roku), dociera do bardzo szerokiej grupy fanów, kibiców i sympatyków sportu z całej Polski oraz z różnych stron świata. Jak co roku, teren Parku Kępa Potocka chcemy zmienić w wielki i barwny festiwal sportu, arenę rozgrywek, gier i pojedynków, gdzie każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił, także w rywalizacji ze swoimi sportowymi idolami, zdobyć autograf, czy zrobić sobie zdjęcie ze swoim ulubionym sportowcem.

Jak co roku, w sportowym programie naszej imprezy znajdą się nowe atrakcje, nowe dyscypliny, które wchodzą do programu igrzysk, ale nie zabraknie oczywiście tych Waszych ulubionych, które zdążyliście już polubić.

Przybywajcie do Parku Kępa Potocka w sobotę 7 czerwca, bijcie swoje rekordy, zbierajcie autografy, bawcie się wybornie. Dobra zabawa i Wasze zadowolenie, to nasz cel! Dodajmy, że Sponsorzy i Partnerzy Polskiego Komitetu Olimpijskiego przygotują nagrody dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursach. Nie można tego przegapić...!

1 komentarz:

  1. Autokary na piknik można tanio wynajmować przez BUSOMAT.PL

    OdpowiedzUsuń