Szukaj na tym blogu

wtorek, 1 lipca 2014

Przyjdź na finał Brave Kids w Puszczykowie!

Entuzjazm, radość i energia. Już 3 lipca na puszczykowskim rynku młodzi artyści z Maroka, Brazylii, Izraela i Rosji zaprezentują wspólny spektakl. Zobacz siłę najodważniejszych dzieci świata!

Brave Kids przebywają w Puszczykowie już od dwóch tygodni. W tym czasie uczestniczyły w warsztatach artystycznych, wymieniając się umiejętnościami i doświadczeniami, a także ucząc się otwartości i rozwijając swoje talenty. Przygotowywały również wspólny występ, który zobaczymy już w czwartek o 17:30 w rynku. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Puszczykowa i okolic.

- To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Finał Brave Kids to efekt współpracy młodych artystów z różnych kultur, wyjątkowy - bo opierający się na wzajemnej nauce, każde z dzieci jest zarówno uczniem, jak i nauczycielem. Taka relacja wyzwala niesamowitą energię - mówi Anna Mieszała, koordynatorka projektu Brave Kids w Puszczykowie. - Jestem pewna, że doświadczy tego także publiczność. Serdecznie zapraszamy!

W czasie pobytu w Puszczykowie młodzi artyści mieszkali w domach lokalnych rodzin - Przez cały czas dom aż kipiał energią - mówi Natalia Lalek, której rodzina gościła dziewczynki z Izraela. - Najwięcej jednak wydarzyło się pomiędzy moimi dziećmi a naszymi gośćmi - to wspaniała lekcja szacunku, otwartości i dzielenia się. Dla mnie natomiast to kolejny dowód na to, że jeśli nawet się różnimy, to możemy współistnieć i być dla siebie inspiracją.

Z Puszczykowa dzieci pojadą do Krośnic. Spotkają się tam wszyscy uczestnicy projektu Brave Kids, który odbywa się w tym roku równolegle także we Wrocławiu, Wałbrzychu i Warszawie. Będą się tam przygotowywały do wielkiego spektaklu finałowego 5. edycji Brave Kids, który zaplanowano na 11 lipca w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Puszczykowska edycja projektu Brave Kids jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Bilety na wielki finał Brave Kids kupisz tutaj.
Spektakl finałowy projektu Brave Kids w Puszczykowie:

3 lipca, godz. 17:30
Rynek w Puszczykowie
Przyjdź i zobacz najodważniejsze dzieci świata - zapraszamy!

Więcej informacji o projekcie Brave Kids: www.bravekids.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz