Szukaj na tym blogu

niedziela, 5 maja 2013

Otwarte spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Puszczykowa

Jak co miesiąc Stowarzyszenie Przyjaciół Puszczykowa zaprasza wszystkich mieszkańców na otwarte spotkanie. Tym razem, wyjątkowo, odbędzie się ono w środę (tradycyjnie spotkania odbywają się w pierwsze wtorki miesiąca) - 8 maja o godzinie 18.00 w sali organizacji pozarządowych w Bibliotece Miejskiej przy ulicy Wysokiej 1 (budynek starej szkoły podstawowej).

Na spotkaniu omawiane będą najbardziej gorące puszczykowskie tematy. Przede wszystkim sprawa zaniechania rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 1 oraz plany przeniesienia Biblioteki Miejskiej do budynku na rynku, który władze miasta kupiły za pieniądze, które miały być przeznaczone na rozbudowę szkoły. Spotkanie odbędzie się dzień po posiedzeniu Komisji Edukacji, Kultury i Sportu (7 maja, budynek UM przy ul. Podleśnej), na którym radni mają przedstawić spójną koncepcję działań w sprawie zapewnienia dzieciom odpowiednich warunków do nauki.

Więcej na ten temat w tekstach:
Na pewno będzie też okazja porozmawiać o rozbudowie drogi 430, modernizacji linii kolejowej Poznań-Czempiń oraz planach budowy marketu w okolicach ul. Dworcowej w Puszczykówku.

Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz