Szukaj na tym blogu

środa, 26 marca 2014

Maciej Krzyżański dziękuje mieszkańcom

W ostatnim czasie odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miasta Puszczykowa. W ich wyniku zostałem wybrany radnym. Chciałem bardzo podziękować wszystkim wyborcom, którzy wzięli udział w ten deszczowy dzień w głosowaniu. Należą się również podziękowania drugiemu kandydatowi za wzięcie udziału w wyborach. KWW „Odświeżmy Puszczykowo”, którego byłem reprezentantem zdobyło 64% poparcia. Jest to wynik, który bardzo cieszy. 

W moim odczuciu głównym problemem w Puszczykowie jest bardzo słaba komunikacja między władzami samorządowymi a społeczeństwem obywatelskim. Żyjemy już od dwudziestu pięciu lat w demokratycznym państwie. Zmieniły się przez ten czas standardy i ludzie chcą mieć większy wpływ na sprawy bieżące dziejące się w mieście. Niestety tak się nie dzieje. W Puszczykowie mieszka prawie dziesięć tysięcy osób, które powinny być jak najlepiej reprezentowane. Należy odłożyć na plan dalszy wszystkie podziały i działać razem na rzecz naszej wspólnoty.

Jako radny mam zamiar być reprezentantem wszystkich mieszkańców Puszczykowa. Z uwagą zapoznam się z każdym problemem, zapytaniem, wnioskiem i przemyśleniami na temat Puszczykowa. Zachęcam do kontaktu ze mną przez telefon 508 467 404, e-mail krzyzanskimaciej@gmail.com lub osobiście.

Maciej Krzyżański

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz