Szukaj na tym blogu

środa, 12 marca 2014

Popieramy Macieja Krzyżańskiego


W niedzielę, 16 marca, odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta w okręgu IV. Z przyjemnością publikujemy głosy poparcia dla naszego redakcyjnego kolegi Macieja Krzyżańskiego, który zdecydował się wystartować w wyborach, aby jeszcze skuteczniej walczyć o Zielone Puszczykowo. 

Macieja Krzyżańskiego poparli mieszkańcy i animatorzy kultury z okręgu IV, w którym odbywają się wybory: 

Elżbieta i Ryszard Mazurowscy
"Pan Maciej Krzyżański, historyk z wykształcenia, od urodzenia mieszka w Puszczykowie, z pasją pisze o walorach naszego Miasta. Wykazuje zaangażowanie, które pozwala mieć nadzieję, że będzie radnym troszczącym się z dobrym skutkiem o dobro Puszczykowa, z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru."

Maria Magdalena i Gustaw Czartoryscy

"Jesteśmy pod wrażeniem społecznej działalności Macieja. Uważamy, że nasza Rada potrzebuje ludzi takich jak on - młodych, pełnych energii, a zarazem kompetentnych i świetnie znających nasze miasto."

Elżbieta i Ryszard Mazurowscy

Anna i Radosław Fiedlerowie
"Maciej to młody pasjonat, pełen energii i ciekawych pomysłów, ogromny miłośnik Puszczykowa i jego unikatowego klimatu - pracowity i pełen zaangażowania. Imponuje wiedzą o historii naszego miasta i okolic. Tacy jak on z żarem, niewyczerpaną energią oraz z ciekawymi inicjatywami na uatrakcyjnienie Puszczykowa zasługują jak najbardziej na nasze poparcie!"

Krystyna i Marek Fiedlerowie, Muzeum-Pracownia Arkadego Fiedlera
Anna i Radosław Fiedlerowie, założyciele Fundacji Fiedlerów i kawiarni Mipetraka

Jak już pisaliśmy kandydat uzyskał także poparcie członków Komitetu Wyborczego Wyborców "Odświeżmy Puszczykowo" oraz lokalnych stowarzyszeń. Także koleżanki i koledzy z redakcji bloga mocno kibicują Maciejowi w najbliższych wyborach.


"Współpracujemy z Maciejem od kilku lat i jesteśmy pod dużym wrażeniem jego wiedzy, pasji i pracowitości. Swoimi działaniami udowodnił, że nadaje się do pracy w Radzie Miasta. Na pewno wniesie do niej dużo świeżych pomysłów i pokaże, że można rozmawiać z mieszkańcami w sposób otwarty i szczery."

Zofia Wyka-Skibińska, znana puszczykowska lekarka, działaczka puszczykowskiego Komitetu Obywatelskiego, radna I kadencji (1990-1994), uhonorowana tytułem "Zasłużony dla miasta", współzałożycielka KWW "Odświeżmy Puszczykowo".
Dorota Łuczak-Dydowicz, współpracowniczka bloga "Zielone Puszczykowo" i "Kuriera Puszczykowskiego", organizatorka cyklu spotkań "Osobowości Puszczykowa", współzałożycielka KWW "Odświeżmy Puszczykowo"
Gabriela Ozorowska, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Puszczykowa, członek redakcji "Kuriera Puszczykowskiego".
Marek Błajecki, były przewodniczący rady miasta (2006-10), współzałożyciel i przewodniczący KWW "Odświeżmy Puszczykowo".
Krzysztof J. Kamiński, współpracownik bloga "Zielone Puszczykowo" i "Kuriera Puszczykowskiego", współzałożyciel KWW "Odświeżmy Puszczykowo".
Jan Łagoda, współzałożyciel Komitetu Wyborczego Wyborców "Odświeżmy Puszczykowo".
Piotr Wojnowski, prezes Stowarzyszenia Ochrony Krajobrazu i Tradycyjnego Charakteru Puszczykowa i Mosiny.
Marcin Muth, założyciel i redaktor bloga "Zielone Puszczykowo" i współpracownik puszczykowskich mediów. 

Przypominamy, że wybory odbędą się w najbliższą niedzielę w godzinach od 8.00 do 22.00. Głosować mogą mieszkańcy ulic: Brzozowa, Fiedlera, Gwarna, Jackowskiego, Kasztanowa, Kasprowicza, Libelta, Langego, Leśna, Łukaszewicza, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Piaskowa od nr 30 do końca i od nr 21 do końca, Parkowa, Przyszkolna, Pułaskiego, Ratajskiego, Reja, Reymonta, Słowackiego, Spokojna, Świerkowa, Wydmowa, Wawrzyniaka, Wiązowa, Zacisze, Zaułek, Żupańskiego.


Więcej informacji o Maciej Krzyżańskim, jego programie i komitecie, który go popiera czytelnicy mogą znaleźć w naszych wcześniejszych artykułach:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz